Hovednummer (+45) 40 56 75 36

Søagervej 1, Sdr. Onsild, 9500 Hobro

Faktura og general information sendes til: Post@dmsupply.dk

Lageråbningstider:

Man-tor 7.00-15.30

Fredag 7.00-12.00

 

Direktør

Pia Søgaard Nielsen

Telefon: 40 56 75 28

E-mail: pia@dmsupply.dk

Ekspedition og udlejning

Merete Schødt

Telefon: 40 56 75 36

E-mail: merete@dmsupply.dk

Salgschef

Christian Wedsted

Telefon: 40 56 75 47

E-mail: christian@dmsupply.dk

Teknisk support

Flemming Møller Pedersen

Telefon: 30 73 64 70

E-mail: flemming@dmsupply.dk

Konsulent

Jylland

Martin Bøcker Hamann-Bruun

Telefon: 30 73 64 80

E-mail: martin@dmsupply.dk

Konsulent

Sjælland og Fyn

Claus Borggaard

Telefon: 30 73 75 00

E-mail: claus@dmsupply.dk

Konsulent

Fyn

Arly Sanders

Telefon: 40 70 08 70

E-mail: arly@dmsupply.dk

Logistik- og lagerchef

Lester Timmermann

Telefon: 40 55 55 53

E-mail: lester@dmsupply.dk

Værksted og vedligehold

Fritz Nielsen

Værksted og vedligehold

Bo Valbjørn

Værksted og vedligehold

Thomas Timmermann

}