Hovednummer (+45) 40 56 75 36

Søagervej 1, Sdr. Onsild, 9500 Hobro

Faktura og general information sendes til: Post@dmsupply.dk

Lageråbningstider:

Man-tor 7.00-15.30

Fredag 7.00-12.00

 

Ekspedition og udlejning

Merete Schødt

Telefon: 40 70 08 71

E-mail: merete@dmsupply.dk

Karina Bertelsen

Telefon: 92 82 72 03

E-mail: karina@dmsupply.dk

Konsulenter

Jylland

Martin Bøcker Hamann-Bruun

Telefon: 30 73 64 80

E-mail: martin@dmsupply.dk

Sjælland & KBH

Thomas Nørspang Christensen

Telefon: 30 73 75 00

E-mail: thomas@dmsupply.dk

Fyn

Arly Sanders

Telefon: 40 70 08 70

E-mail: arly@dmsupply.dk

Sydjylland og Fyn

Michael Jensen

Telefon: 30 73 58 68

E-mail: michael@dmsupply.dk

Teknisk support

Cikon ApS

Carsten Ipsen

Telefon: 40 80 91 35

E-mail: ci@cikon.dk

www.cikon.dk

JH Consulting

Jens Hansen

Telefon: 40 56 75 35

E-mail: jhmanto@gmail.com

Ledelse

Direktør

Pia Søgaard Nielsen

Telefon: 40 56 75 28

E-mail: pia@dmsupply.dk

Salgschef

Christian Wedsted

Telefon: 40 56 75 47

E-mail: christian@dmsupply.dk

Logistik- og lagerchef

Lester Timmermann

Telefon: 40 55 55 53

E-mail: lester@dmsupply.dk

Udviklingschef

Jørn Dahl

Telefon: 44 14 41 77

E-mail: dahl@dmsupply.dk

Logistik, lager og værksted

Værksted og vedligehold

Thomas Timmermann

Værksted og vedligehold

Bo Valbjørn

Værksted og vedligehold

Fritz Nielsen